Nieuws

Bikepark Eijsden

In 2022 werd Bikepark Eijsden in gebruik genomen. Nu worden er verbeteringen aangebracht, zoals betere springbulten, meer drops en mogelijk wat grotere stenen.

Verbindingsroutes

Inmiddels zijn enkele verbindingsroutes gerealiseerd, namelijk tussen het Shimano Experience Center en Landal Kasteeldomein De Cauberg en van het Shimano Experience Center naar de Margraten-route.

Onderhoud aan de Sint-Pietersberg-route

Het hele jaar door wordt er gewerkt aan het onderhoud van de mtb-routes in Zuid-Limburg. Zo werden op de Sint Pietersberg-route drie palen teruggeplaatst, zoals de foto’s hieronder laten zien. Nu is de bebording van deze route weer in orde.

Meer informatie over Bikepark Eijsden, de Margraten-route – powered by Bèr Huynen Land- & Tuinmachines en de Sint-Pietersberg-route.
Pas op: de Sint-Pietersberg-route is als zwart geclassificeerd, d.w.z. het is een zeer technische route, bestemd voor technisch geoefende mountainbikers.